Zobacz także

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

DeBeer

 

 

De Beer Refinish jest jedną z marek Valspar bv, wcześniej De Beer Lakfabrieken B.V. Firma została założona w 1910 i produkuje od 1951r.lakiery do naprawy samochodów.W 1980r.rozpoczęto produkcje w Lelystad z Lelystad dostarczamy produkty do powyżej 100-u krajów w 1982r.zostały wprowadzone na rynek nasze systemy mieszalnicze, od połowy 2000-go r.wprowadziliśmy produkty wodorozcięczalne.W 2007r. została wdrążona ustawa LZO dla Państw Czlonkowskich Unii Europejskiej, dlatego Baza Wodna Seria 900 w kombinacji z  BeroThane HS420 Seria 3000 są kompletnym programem odpowiadającym wymogom LZO. Od 2004r.firma należy do Valspar Corporation U.S.A., co jest dużym krokiem na szczeblu rynku światowego.


De Valspar Corporation, jest jedna z największych fabryk lakierów na świecie, została założona w 1806r.główna siedziba znajduje sie w Minneapolis USA.Ponad 9500 osób pracuje w 80 miejscach na całym świecie.Valspar znajduje sie w idealnej pozycji, aby zaspokoić zapotrzebowanie każdego rynku posiadając tak szeroki asortyment farb do rożnego zastosowania.

Dzięki wysokiej skuteczności działania naszego przedsiebiorstwa, jesteśmy w stanie zaoferować na całym rynku światowym kompaktowy i kompletny system lakierniczy wysokiej jakości do naprawy samochodów w konkurencyjnej cenie. Balans miedzy, jakością i ceną jest optymalnie wykorzystany. Wychodząc z tego złożenia rozwijamy produkty, które, umożliwiają naszym klientom oszczędność w pracy, co powoduje zwiększenie rentowności ich firmy.


Stała jakość produktów oraz metoda pracy razem z odpowiedzialnością za środowisko są użyte w “Health, Environment, Quality and Safety” system ten system jest podstawą do ISO 9001 (podejście procesowe w przedsiebiorstwie) i ISO 14001 (środowisko), kontrolowany i certyfigowany przez TüV Nederland. Te certyfikaty uzyskane w 1996r. i 1999r.podkreslaja dążenie do utrzymania gwarantowanej wysokiej, jakości kontroli, oraz minimalne obciążenie środowiska.Bannery

Napisz do nas w celu wymiany bannerami.